Nezapomenutelné narozeniny
v restauraci Loděnice

Najdete nás na adrese Slezská Ostrava 2086

Oslavte u nás
narozeniny

Náš syn Josífek, měl slavit 2 narozeniny a my s manželem jsme přemýšleli, kde uspořádat jeho oslavu. V době Covidé se nedalo pořádně nic podniknout a my se chtěli sejít aspoň v úzkém kruhu rodiny. Kde jinde uspořádat oslavu než u nás na Loděnici. Aby bylo vše „dokonalé“, začali se mi v hlavě rojit nápady. Ty nejlepší nápady chodí na poslední chvíli a u nás tomu nebylo jinak, oslava byla na druhý den….

Říkala jsem si „Co nejvíce rozzáří dětské oči? No přece dort, dárek, balonky a světýlka!“. A tak jsem začala pátrat, jak co zvládneme zařídit. Protože jsem někdy urputná a některé věci prostě nutně potřebuji (tak jako každá ženská občas :-)), rozhodla jsem se všechno udělat. No jo, dort upeču, balonky koupím v běžném obchodě, ale kde seženu svítící písmenka na zítřejší den? V tom se do realizace zapojila celá rodina. Já šla péct dort, tatínek koupil krásný dárek a babička jela za úžasnými holkami, které půjčují svítící písmenka. Vše se podařilo podle plánu a my s rodinou máme krásné vzpomínky.

Koukněte na foto:-) .

Rádi pro Vás uspořádáme oslavu narozenin pro děti či dospělé i podle vašich přání.

Co pro vás zařídíme

Narozeninovou hostinu

Narozeninový oběd či večeři, nebo jeden velký raut?

Výzdobu

Narozeninová oslava plná balonů nebo světýlek?

Dovezeme hostinu i za vámi

Catering na míru s dovozem

Lorem pisum leo

Donec vitae arcu. Nulla est. Nulla quis diam. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Aliquam erat volutpat. Mauris dictum facilisis augue. Morbi leo mi, nonummy eget tristique.

Galerie fotek realizových
oslav narozenin

Mám zájem o oslavu
narozenin


    2086 Slezská Ostrava,
    710 00 Ostrava – Slezská Ostrava